close
تبلیغات در اینترنت
سایت بهترين ها ، the best site - 27
شهدای مدافع حرمیا فــــاطمـــــه الزهـــــــــــراسلام مدرسه
 • تاریخ: جمعه 01 دي 1391
  بازدید: 173

  نامه عاشقانه غضنفر به عشقش اوج خنده

  نامه عاشقانه غضنفر به عشقش اوج خنده

  سلام بر تو میدونم که صدامو شناختی پس خودمو معرفی نمیکنم شایدم نشناختی، منم غضنفر...

   

  سلام بر تو میدونم که صدامو شناختی پس خودمو معرفی نمیکنم

  شایدم نشناختی، منم غضنفر

  آااه ای عشق من، چند روز که دلم برات گرفته و گلبم مثل یه ساعت دیواری هر دقیقه شصت لیتر آب را تقسیم بر مجذور مربع میکنه، حالا بگو بقال محل ما چند سالشه؟

   

  امروز یاد آن روزی افتادم که تو من را دیدی و یک دل نه صد دل من را عاشق خودت کردی. یادت میآید؟

   

  ای بابا عجب گیجی هستی، یادت نمیآید؟

   

  خیلی خنجی، خودم میگم. اون روز که من زیر درخت گیلاس سر کوچه، لبو کوفت میکردم با بربری. ناگهان پدرت تو را با جفتک از خانه بیرون انداخت و من مثل اسب به تو خندیدم، خیلی از دست من ناراحت شدی. ولی با عشق و علاگه به طرف من آمدی. خیلی محکم لگدی به شکم من زدی و رفتی. آن لگد را که زدی برق از چشمانم پرید و حسابی عاشقت شدم.

   

  از آن به بعد هر روز من زیر درخت گیلاس میایستادم تا تورا ببینم، ولی هیچوقت ندیدم. اول فکر کردم که شاید خانه تان را عوض کردید ولی بعدا فهمیدم درخت گیلاس را اشتباه آمده بودم.

  یک گاب عکس خالی روی میزم گذاشتم و داخل آن نوشتم “عشقم” هروقت آن را میبینم به تو فکر میکنم و تصویر تو را به ذهن میآورم. اینم بگم که من بدجوری گیرتیم هااااااااا ! مثلا همین دیروز داداشم داشت به گاب نگاه میکرد، دو تا زدم تو سرشو بهش گفتم مگه تو خودت ناموس نداری به دختر مردم نگاه میکنی؟

  راستی این شمارهای که به من دادی خیلی به دردم خورد. هر روز زنگ میزنم و یک ساعت باهات درد دل میکنم و تو هم هی میگی “مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد” من که میدونم منظورت از این حرفا چیه!! منظورت اینه که تو هم به من عشق میورزی، مجه نه!؟

  یه چیزی بهت میگم ولی ناراحت نشی، گوساله! این چه وضع ابراز عشقه؟

  ناراحت شدی؟ خاک بر سر بی جنبت!! آدم انقد بی جنبه؟

  ولی میدونم یکی از این روزا سرتو میندازی پایین و عین بچهٔ آدم میای تو خونهٔ من، راستی خواستی بیای ده تا نون بربری هم سر راهت بجیر!

  یه روزی میام خواستگاریت، میخوام خیلی گرم و صمیمی باباتو ببوسم و چندتا شوخی دستی هم باهاش میکنم که حسابی اول زندگی باهم رفیق بشیم، راستی کلهٔ بابت مثل نور افکن میمونه. بعد عروسی بهش بجو خیلی طرف خونهٔ ما پیداش نشه. من آدم کچل میبینم مزاجم بهم میریزه!

  چند وقت پیش یه دسته گل برات از باغچه کندم که سر کوچتون دادمش به یه دختر دیگه، فچر بد نکن!

  دختر داشت نگاهم میکرد منم تو رودرواسی جیر کردم گل رو دادم بهش، اونم لبخند ملیحی از ته روده اش به من زد. درسته دختره از تو خیلی خوشگل تر بود ولی چیکار کنم که بیخ ریش خودمی.

  راستی من عاشق قورمه سبزی ام (البته بعد از تو) اگه برام خواستی درست کنی حواست باشه، بی نمک بشه، بسوزه ، بد طعم بشه همچی لگدی بهت میزنم که نفهمی از من خوردی یا از خر!

  خلاصه اینکه بی قراری نکن، یه خط شعر هم برات گفتم. خوشت اومد اومد، نیومد به درک!

   

  بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم

  فکر نکن یاد تو بودم، داشتم اونجا ول میگشتم


  گردآوری : گروه جوان پارسی

 • کاریکاتورهایی درباره شکار پهپاد آمریکایی

  (بسم الله الرحمن الرحیم)

  در سالگرد شکار پهپاد جاسوسی RQ170 توسط نیروهای مسلح کشورمان در شرق کشور، روز گذشته شاهد به دام افتادن یک فروند پهپاد شناسایی آمریکایی از نوع Scan Eagle به دست نیروی دریایی سپاه در منطقه خلیج فارس بودیم.

  پایگاه «ایام» به این مناسبت کاریکاتورهایی را درباره شکار پهپاد آمریکایی منتشر کرده است که در زیر می‌آید ...................... تصاور در ادامه مطلب ............

 • تاریخ: چهارشنبه 15 آذر 1391
  بازدید: 189


   

   

   

  چقدر خنده داره که یک ساعت عبادت به درگاه الهی دیر میگذره...ولی ۹۰ دقیقه بازی فوتبال مثل باد میگذره!

  چقدر خنده داره که 100 هزار تومان کمک در راه خدا مبلغ بسیار هنگفتیه ... اما وقتی که با همون مقدار پول به خرید می ریم کم به چشم میاد!

  چقدر خنده داره که یه ساعت عبادت در مسجد طولانی به نظر میاد ... اما یه ساعت فیلم دیدن به سرعت میگذره!

  چقدر خنده داره که وقتی می خوایم عبادت و دعا کنیم هر چی فکر می کنیم چیزی به فکرمون نمی یاد که بگیم ... اما وقتی می خوایم با دوستمون حرف بزنیم هیچ مشکلی نداریم!

  چقدر خنده داره که وقتی مسابقه ورزشی تیم محبوبمان به وقت اضافه می کشه لذت می بریم و از هیجان تو پوست خودمون نمی گنجیم ... اما وقتی که مراسم دعا و نیایش یه خورده طولانی تر می شه شکایت می کنیم و آزرده خاطر می شیم!

  چقدر خنده داره که خوندن یک صفحه و یا بخشی از قرآن سخته ... اما خوندن 100 صفحه از پرفروشترین رمان دنیا آسونه!

  چقدر خنده داره که سعی میکنیم ردیف جلو صندلی های یک کنسرت یا مسابقه رو رزرو کنیم ... اما به آخرین صفهای نماز جماعت تمایل داریم!

  چقدر خنده داره که برای عبادت و کارهای مذهبی هیچ وقت زمان کافی در برنامه روزمره خود پیدا نمی کنیم ... اما بقیه ی برنامه ها رو سعی می کنیم تو آخرین لحظه هم که شده انجام بدیم!

  چقدر خنده داره که هر شب چندین ساعت منتظر پخش سریال های طنز هستیم اما در روز به اندازه ی 10 دقیقه هم منتظر امام زمانمون (عج)نیستیم

  چقدر خنده داره که شایعات روز نامه ها رو به راحتی باور می کنیم ... اما سخنان خداوند در قرآن رو به سختی باور می کنیم!

  چقدر خنده داره که هممون می خواهیم بدون اینکه به چیزی اعتقاد پیدا کنیم و یا کاری در راه خدا انجام بدیم به بهشت بریم!

  چقدر خنده داره که وقتی جوکی رو از طریق پیام کوتاه و یا ایمیل به دیگران ارسال می کنیم ، مثل آتیشی که تو کوهی از کاه انداخته میشه همه جا رو فرا می گیره ... اما وقتی سخن و پیام الهی رو می شنویم بیشتر در مورد گفتن و یا نگفتن اون فکر می کنیم، تا خود اون پیام!

   

  خنده داره . اینطور نیست؟!
  دارید می خندید؟
  دارید فکر می کنید؟

  این حرفارو به گوش بقیه هم برسونید و از خداوند سپاس گذار باشید که اینقدر در برابر کارهایه ما صبوره

  و باز هم ما رو با عنوان "اشرف مخلوقات" خطاب میکنه.

  حتی اینم خنده داره که شما برای ارسال این حرفا به دوستاتون کلی اینور و اون ور می کنین و کلیا رو حذف میکنین از لیست ارسالتون .

  چون فکر میکنید که اعتقادات درست و حسابی ندارن


  خنده داره؟ ...... من که فکر میکنم بیشتر تاسف آوره تا خنده دار . . . .

   

 • تاریخ: دوشنبه 29 آبان 1391
  بازدید: 545

  موشک های ایران با کدام کلاهک به سراغ دشمن می روند + عکس

  متخصصان کشورمان با بهره گیری از طرح های موجود و اجرای محاسباتی که با استفاده از اَبَررایانه، ماه ها به طول می انجامد، اقدام به بهسازی طرح کلاهک موشک های کشورمان کرده اند که قدرت و تاثیر موشک های ایرانی را با افزایشی چشمگیر مواجه می کند.

  به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، موشک های نظامی ساخته شده اند تا مواد منفجره را به محل هدف برسانند و پس از اصابت، با انفجار حاصله آن را از بین ببرند. این محموله در بخشی از موشک که اصطلاحاً به آن سر جنگی(کلاهک جنگیWarhead-) گفته می شود قرار می گیرد.

  در موشک های بالستیک قدیمی و برخی از موشک های بالستیک فعلی، سر جنگی ثابت است یعنی موشک در مرحله نهایی حرکت، به همراه کل بدنه خود به سمت زمین می آید. در حالی که در موشک های جدید، سرجنگی جدا شونده است بدین معنی که بخش مربوط به محموله انفجاری پس از مرحله اوجگیری از موشک جدا شده و به سمت زمین حرکت می کند.

 • تاریخ: جمعه 26 آبان 1391
  بازدید: 226

  سخنان مهم سید حسن نصر الله درباره جنایات اسرائیل در غزه

  افسران - سخنان مهم سید حسن نصر الله درباره جنایات اسرائیل در غزه+ فیلم

  warrior

  اصابت موشک های فلسطینی به تل آویو، نقطهٔ عطف مهمی در تاریخ مبارزه با اشغالگران به شمار می رود و نشانهٔ صلابت و پایداری مقاومت فلسطین است.

  سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در گفتگوی زنده با شبکه المنار به مناسبت آغاز محرم‌الحرام، ضمن محکوم کردن تجاوزات رژیم صهیونستی به نواز غزه شلیک موشک های فجر 5 به سرزمین های اشغالی توسط مبارزان فلسطینی را نشان از وجود مقاومتی قدرتمند در غزه در مواجه با حملات رژیم اسرائیل دانست.  گزیده سخنان سید حسن نصر الله:

  *دولت غاصب اسرائیل برای تامین نیازهای انتخاباتی، سیاسی و امنیتی خود تجاوزی را اغاز می کند و نیازی به بهانه ندارد.

  *اسرائیل اعتراف کرد که مقاومت توانسته است بر قدرت پاسخ دشمن صهیونیستی چیره شود.

  *اصابت موشک های فلسطینی به تل آویو، نقطهٔ عطف مهمی در تاریخ مبارزه با اشغالگران به شمار می رود و نشانهٔ صلابت و پایداری مقاومت فلسطین است.  *اسرائیل از تحولات سوریه سوء استفاده کرده و تجاوز جدیدی را علیه غزه از سر گرفته است.

  *عرب ها برای حمایت از غزه اگر نمی توانند فروش نفت را متوقف کنند می توانند تولید را کاهش دهند تا قیمت آن افزایش یابد.

  *چیزی که تجاوزات اسرائیل را متوقف می کند موضعی واحد و قوی از سوی کشورهای عربی و اسلامی است.

  *معیار آمریکا و غرب، قوانین بین المللی و حقوق انسان ها نیست بلکه معیار آنها مصالح کشور های آن هاست.  به گزارش العالم؛ دبیرکل حزب الله در ادامه تلاش دشمنان برای ایجاد تفرقه و دامن زدن به اختلافات مذهبی، آن را جنایتی بزرگ دانست و با اشاره به تبلیغات موجود علیه عاشورا و بزرگداشت آن، تصریح کرد: بزرگداشت عاشورا نه تنها اهل سنت را هدف قرار نمی دهد، بلکه آنان باید با دیدن مراسم بزرگداشت عاشورای حسینی (ع)، پیش از هر چیز بیندیشند که ما چه کسی را بزرگ می داریم؟ برای چه کسی عزاداری می کنیم؟ برای چه کسی می گرییم؟ آیا این کارها جز برای فرزند رسول خدا (ص) است؟ کسی که به گفتهٔ منابع حدیثی اهل سنت، پیامبر (ص) او و بردار بزرگوارش حسن (ع) را سرور جوانان اهل بهشت نامیده است؟  سید مقاومت اسلامی لبنان ادامه داد: یزید بن معاویه که ما او را در فاجعهٔ کربلا مذمت می کنیم، فقط به خاندان رسول خدا (ص) تعرض نکرد و فقط یاران حسین (ع) را نکشت، بلکه دو سال پس از واقعهٔ کربلا یاران خود را به فرماندهی مسلم بن عقبه به سوی مدینة النبی (ص) فرستاد تا این شهر مقدس را تصرف کنند و پس از آن، سه روز جان و مال و ناموس مسلمین و صحابه و تابعان را بر لشکریان جرّار خود حلال کرد.  نصرالله در ادامه، کربلا را مکتبی بزرگ و منبع الهام برای دفاع از عزت و کرامت و ارزش های مسلمین نامید.

  دبیر کل حزب الله سخنان خود را با این عبارات به پایان برد:

  السلام علیک یا مولای، یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلّت بفائک، علیکم منی جمیعا سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار

  السلام علی الحسین، وعلی علی بن الحسین، و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

 • هشدار؛ شبکه ماهواره‌ای امام حسین!

  بعد از توهین حسن الله یاری در شبکه ماهواره ای اهل بیت به نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری اینبار نوبت به شبکه امام حسین که ظاهرا تندروی های کمتری نسبت به شبکه اهل بیت دارد ، رسیده

   یک مورد در بین تمامی این دسیسه ها اشتراک است در بین بهاییت و وهابیت و جریان احمد یمانی و این شبکه ها همیشه با مراجع و خصوصا مقام معظم رهبری مشکل داشتند و سعی در از بین بردن اعتقاد مردم از هر راهی نسبت به مراجع زمان خود هستند ، سلب اعتماد به مراجع هم یک بحث مفصل را میطلبد که دوستان خود آگاه ترند …

  اما گفته های ما درباره فتنه این شبکه را آغاز میکنیم ، در ابتدا عرض کنیم که قصد نداریم بگوییم این شبکه متعلق به صهیونیست و این دست مسائل است اما خواسته یا نا خواسته این شبکه در راه غیر راه ائمه قدم میگذارد…

  تقریبا اکثر شیعیان با ...........

   

 • تاریخ: جمعه 26 آبان 1391
  بازدید: 186
  پایگاه های پاسخ گویی دینی

   

 • تاریخ: جمعه 26 آبان 1391
  بازدید: 2150

                                                         بسم الله الرحمن الرحیم

    در این قسمت به مناسبت ماه غم < ماه محرم > بهترین مرثیه ها و مداحی ها را برای دانلود قرار داده ایم .

  سینه زنی در شهادت سید و سرور سالار شهیدان امام حسین(ع)؛ «صفای هر دل شیدا حسین است» با مداحی «محمدرضا طاهری» (2:53)  دانلود DOWNLOAD

  زبانحال طفل سه ساله ابی عبدالله(ع) به حضرت زینب(س) با نوای «محمدرضا طاهری» (6:07) دانلود

  ذکر مصیبت دختر خرابه نشین حضرت رقیه(س) با مداحی «محمدرضا طاهری» (7:25) دانلود

  روضه خوانی به مناسبت شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) با صدای محمد رضا طاهری (14:13)

  دانلود

  مراسم عزاداری برای شهادت حضرت عبدالله بن الحسن(ع) توسط محمدرضا طاهری (10:06) دانلود

  روضه و نوحه «گرچه نوزادم دل به تو دادم» در سوگ شهادت مظلومانه باب الحوائج علی اصغر(ع) توسط محمدرضا طاهری (11:24) دانلود

  مجلس روضه خوانی به مناسبت شهادت امام حسین(ع)؛ «سلامم بر نماز و بر سلامت، سلامم بر قنوت و ربنایت» با صدای «محمود کریمی» (13:36)  دانلود

  مداحی « امام همه طفلان را آرام کرده است و حال نوبت به وداع با خواهرش رسیده است، زینب بی تاب است و این امام بود که دست بر سینه زینب گذاشت و او را آرام کرد» با صدای کریمی (11:36) دانلود

  مداحی « همه یاران و انصار امام شهید شده اند و حال نوبت به خود امام رسیده است که به میدان رود، با همه وداع می کند و همه را به صبر دعوت می کند اما مگر دل زینب طاقت دوری را دارد» با نوای کریمی (10:24)  دانلود

  مداحی « خامس آل کساء، ای به هر درد دوا، بانوی روز جزا مهربان مادر توست، پدر فضل و ادب ساقی لشکر توست، اسوه نسل جوان نازنین اکبر توست، سند فتح مبین حنجر اصغر توست، رهبر نهضت ما یا حسین» با نوای کریمی (10:34)   دانلود

  نوحه خوانی و سینه زنی شب اول محرم(1389) با صدای محمود کریمی (5:37)  دانلود

  نوحه شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با صدای حاج محمود كریمی (7:47)  دانلود

  نوحه روز عاشورا توسط حاج محمود كریمی (7:18)  دانلود

  سینه زنی در ماتم شهادت سقای کربلا با صدای حسین سیب سرخی «صبا برو خیمه ها بگو به آل عبا آب میسر نشد / دو دست من شد جدا به دشت کرب و بلا آب میسر نشد» (13:17)  دانلود

  سينه زني کربلایی حسین سیب سرخی در عزاي شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) (10:18) دانلود

  مجلس سینه زنی به مناسبت شهادت حضرت علی اکبر(ع)؛ «ای علی اکبر چرا دوری زبابا میکنی، آب خود را دیده گریان تماشا می کنی» با مداحی «عباس حیدرزاده» سال 1390 (6:13) دانلود

  مراسم سینه زنی در سوگ شهادت حضرت علی اكبر(ع) با مداحی حاج سعید حدادیان  دانلود

  و ......      بقیه در ادامه مطلب

   

 • تاریخ: پنجشنبه 25 آبان 1391
  بازدید: 183

  کسب در آمد از سایت یا وبلاگ | Rozmc.Com

 • تاریخ: دوشنبه 08 آبان 1391
  بازدید: 210

   برای آپلود فایل های خود به صورت رایگان و ایمن روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید

                                                               آپلود رایگان

   

                                        لینک شماره 1             لینک شماره 2

 • تاریخ: سه شنبه 02 آبان 1391
  بازدید: 231

   عزاداری یا خودآزاری؟!

  عزاداری

  بحثی داغ در مورد رد شیوه های نادرست عزاداری در عزای امام حسین(ع)

  همه مشکلات بشر از عدم جذب و دفع مطلوب است یعنی حرکت برخلاف مبنای وحی می‎باشد. حبّ و بغض‎ها و حق و باطل کردن‎های بشر از همین جذب و دفع است که اگر صحیح عمل شود سعادتمند می‎شود.

  در این بین کسانی هستند که نمی‎گذارند انسان به سعادت برسد که هوا و هوس از درون و ابلیس و شیاطین و منافقان از برون دست به دست هم داده‎اند برای ممانعت از رسیدن انسان به سعادت حقیقی. چرا که همه اینها ابزار منفی هستند برای مقابله با جذب و دفع واقعی. و .......

  به ادامه مطلب بروید

 • تاریخ: سه شنبه 02 آبان 1391
  بازدید: 243

     بسم الله الرحمن الرحیم

  می گفت:

  وقتی که تمام امید ها و  آرزو هات شد یه آرزو  . . . .

  آرزوی امامِت

  اونوقت امام زمان (عج) برات ظهور میکنه

  ____________--

  کاش رها شوم از بند هایی که بر پایه اراده ام بسته ام..

  بندهایی که مرا به زمین چسبانده ودلم را به حصار کشیده..

  دلم جرئتش ذره ای بیش نیست..

  تو ای عشق او را به دریا برسان . . . .

   

  ليست صفحات

  تعداد صفحات : 28